Menü

HEMEN BİZİ ARAYIN0543 405 61 20

Azra Temizlik - Yat Temizliği
page-banner

HİZMET DETAY - Yat Temizliği

Yat Temizliği

Yat Temizliği

Deniz keyfinizi dostlarınızla ve sevdiklerinizle doyasıya yaşamanız için sağlıklı bir ortam sağlamanız gerekir. Bunun için de yardımınıza biz koşuyoruz. Profesyonel ekibimize yapacağı iş konusunda ve kullanılacak ürünler konusunda ciddi bir eğitim süreci sağlamaktayız. Böylece yat temizliği hizmetini sizlere en iyi şekilde sunmaktayız.

Yatlarda uzun süre kullanılmamış mutfak gereçlerinin ayrı ayrı kaliteli deterjanlarla temizlenmesi gerekir. Tabi bol su kullanarak da durulama işlemi şarttır. Yatınızda bulunan bütün dolaplar, raflar ve çekmelerin boşaltılarak temizlenmesi gerekir. Çıkan eşyalar temizlenerek kendi yerlerine yine aynı biçimde konmalıdır. Gemi ya da yatlarda bulunan minderlerin, yatakların mikrop ve bakterilerden arındırılarak temizlenmesi için malzemenin özelliğine uygun temizlik ürünlerinin kullanılması gerekir. Uygun ürünlerle yıkanmalı ve detaylı bir şekilde temizlenmelidir.

Zemin ve güvertelerin de bol deterjan eklenmiş su ile silinmeli ve bu şekilde temizlik sağlanmalıdır. Zeminlerde kullandığınız halıların da temizliğini emme gücü yüksek ve püskürtmeli vakum makinelerimizle gerçekleştiriyoruz. Bu makinelerimizi kullanarak tertemiz bir iş çıkıyor ortaya. Yat temizliği hizmetimizde bulunan bir diğer detay da yatlarda kullanılan tüm koltuk ve sandalyelerin temizliğidir. Bu eşyalar sabunu bol olan sularla silinmekte ve kumaşla kaplı olan alanların da temizlemesi uygun temizlik ürünleriyle yıkanarak sağlanmaktadır.

Ayrıca yatlarda bulunan bütün camların ve çerçevelerin silme işlemini sağlamaktayız. Bu sayede sizlere detaylı ve kusursuz bir temizlik hizmeti sunabiliyoruz. Tabi bu temizlik işlerimizde her hizmetimizde olduğu gibi eğitimli ve uzman 

personellerimiz görev almaktadır.

Temizlik hizmeti sağlarken başta yat temizliği olmak üzere müşterilerimizin taleplerine göre hizmet sunuyoruz. Bilhassa yat ve gemilerin temizliklerinde kullandığımız temizlik malzemelerini insan ve çevre sağlığına, doğal yaşama uygun ve herhangi bir zararı olmayan malzemelerden seçmekteyiz. Sektörümüzün ileri gelen firmalarından biri olduğumuzu sizlere belirtmek isteriz.

Ayrıca yatların tamir, yapım ve bakım aşamalarından sonra bulundukları yerlerde ekibimiz tarafından sağlıklı ve kaliteli bir şekilde temizlenmekte ve sizlerin kullanımına sunulmaktadır. Firma olarak yaptığımız tüm çalışmaları profesyonel iş anlayışımız ile sürdürmekteyiz. Sonrasında ise tamamıyla sağlıklı ve kaliteli bir ortam elde edeceğinizin garantisini verebiliriz.