Menü

HEMEN BİZİ ARAYIN0543 405 61 20

Azra Temizlik - Villa Temizliği
page-banner

HİZMET DETAY - Villa Temizliği

Villa Temizliği

Villa Temizliği

Temizlik şirketleri, villalarda çok sayıda detay olduğu için bütün yüzeye uygun kimyasallarve aparatları ile silme işlemi uygulayacağı malzemeleri yanında bulundurmalı ve o şekilde villa temizliği yapmaya gitmelidir. Bizlerde bilinçli bir firma olarak işimizin tüm gerekliliklerini yerine getiriyoruz. Villaların duvar temizliğinde ise süre, mekanik güç ve kimyasallara ihtiyaç duyulur. 

Bu temizliği yaparken firmamızın temizlik elemanlarının özenerek yaptığının da bilincindeyiz. Yani villa gibi alanlarda çatısından kış bahçesine, bodrumundan havuzuna kadar pek fazla detay ve ayrıntı bulunur. Ulaşılması zor camlar varsa eğer, hizmeti alacak olan kişi kesinlikle bunu belirtmelidir. Bu durumda firmamız da villaya giderken donanımlı şekilde gitmektedir. Böylece hem zaman kaybı olmaz hem de işler sorunsuz ve düzgün bir şekilde ilerler. Hem müşteri hem de firmamız açısından herhangi bir problemle de karşılaşılmaz.

Ev temizliği işlerinde uzman vasıflı olan elemanlarımız tarafından uyumlu bez ve kimyasallar ile nanoteknoloji kullanarak temizlik gerçekleşir. Bilhassa ahşap mobilyalarda ağartıcı ürünlerin kullanılmamasına dikkat etmekteyiz. Suyu iyi şekilde sıkılan özel bezler ile yüzeyler silinmektedir. Villa temizliği hizmeti sunan temizlik şirketi olarak, çalışması için gönderdiğimiz elemanlarımıza da bu yönde işlerimizin eğitimini vermiş olmaktayız. Villaların bütün yüzeylerindeki çalışmalara göre elemanlarımıza gerekli donanımları da sağlamaktayız. 

Bu durumda bizim gibi temizlik firmaları yerine eğitimi olmayan ve bilinçsiz ev temizlik elemanları alan kişiler daima mağdur sınıfında bulunmaktadır. Ayrıca kendilerine de maddi anlamda olumsuz etkiler yapmıştır.Bu işi yapan bir temizlik şirketi olarak, inşaat sonrasında da boş olan villaları ya da tam tersi eşyalarla dolu olan villaları tamamen ve eksiksiz bir şekilde temizlemekteyiz.

Ancak personellerimizin de bazı noktalara özenli ve hassas şekilde yaklaşması gerekir. Dikkatlerini daima toplamalı ve disiplinli şekilde çalışmalıdırlar. Bizler de bu konuda son derece dikkatliyiz ve personellerimizin de dikkat etmesini sağlamaktayız.

Konut ve villa temizliği hizmetimizde olmazsa olmaz işlerden biri de aydınlatma temizliğidir. Bu konuda hassas olan nokta, bilhassa aydınlatmaların dış yüzeylerinin temizlenmesidir. İç yüzeylerin değişiklik göstermesinden dolayı her türlü aydınlatmanın iç kısmının temizliği talep edilmez.