Menü

HEMEN BİZİ ARAYIN0543 405 61 20

Azra Temizlik - Tarihi Eser Temizliği
page-banner

HİZMET DETAY - Tarihi Eser Temizliği

Tarihi Eser Temizliği

Tarihi Eser Temizliği

Sayısız denecek kadar fazla medeniyete tanıklık yapan ve bu konuda adeta bir cennet vasfıtaşıyan ülkemizde meydana getirilen ve koruma altına alınan tüm eserlerin hem müzelerde hem yenileme alanlarında hem de özel koleksiyon sahiplerinin konutlarında temizlik ve bakımını yapan kuruluşları tercih etmelisiniz. Bu durumda son derece titiz, disiplinli ve dikkatli çalışmalar yürüterek faaliyet göstermekteyiz.

Tarihi eser temizliği hizmeti sağlanırken bu eserlerin yapılarına herhangi bir zarar gelmemesi için büyük özen göstermekteyiz. Dokular bozulmadan ve kusursuz şekilde tüm eserlerin görünmesi sağlamaktayız.

Gerek maddi gerekse manevi bakımdan büyük bir değere sahip olan eserler bilinçsiz ve sıradan olan kişilere teslim edilmemelidir.Bu işi bilmeyen ve bilinçsiz olan kişilere teslim edilmesi durumunda oldukça büyük hasar ya da zarar gören bu yapı ve parçalar için özel metot ve malzeme kullanılarak kişi ve kurumların 

işinin büyük oranda kolaylaştırılması gerekir.

Tarihi eser temizliği sağlayan firmalar arasında seçim yaparken yüksek oranda müşteri memnuniyeti ve güvenilirlik taşıyan, sektörde özel ve önemli bir konuma sahip olan firmaları tercih etmelisiniz. Bu sektörde hizmet sağlayan bir firma olarak kişilere fiziksel-kimyasal temizlik, yüzey ve yapılar korunması, atık ve kirlerden arındırılması konusunda da dikkatli olmaktayız. Kendi alanımızın oldukça zorlu ancak bir o kadar da deneyim ve özen gerektiren konularında üst düzeye sahip bir firmayız.

Ayrıca firmamız zengin hizmet ağı, güçlü alt yapısı ve modern donanımları ile niteliği ve boyutu ne olursa olsun her türlü iş takibini yapabilecek beceriye sahip olmaktadır. Kısa zaman içinde tarihi eser temizliğini de gerçekleştirmekteyiz bu sayede. Profesyonel şekilde adımlar atarak da ihtiyaçlarınızı karşılar ve sizlere kaliteli hizmet sağlarız. Önemi ve değeri bilinmeyip yıllar boyu yanlış kullanım ve müdahalelere maruz kalan tarihi eserler üstündeki yosun, toz, is ve boya atıklarını çağdaş sistemler ile eseri deforme etmeden, orijinalliğini bozmadan temizliği yapılmaktadır.

Titizlikle çalışma sağlayan firmamız aynı zamanda metal, ahşap, mermer, taş gibi kullanılan tüm alan ve yüzeylerin yeniden görkemli görüntüsüne kavuşmalarını da sağlamaktadır