Menü

HEMEN BİZİ ARAYIN0543 405 61 20

Azra Temizlik - Su Baskını Sonrası Temizlik
page-banner

HİZMET DETAY - Su Baskını Sonrası Temizlik

Su Baskını Sonrası Temizlik

Su Baskını Sonrası Temizlik

Bu temizlik hizmeti aslında diğer normal temizlik hizmetlerinden son derece farklıdır ve zaman kaybı yaşamadan yapılması gerekir. Bilinçli bir şekilde eğitim almış ve tecrübeli ekibimiz, çeşitli dış etkenlerden hasar görmüş alanlarınızın temizliğinde hizmetinize hazır bir şekilde bulunmaktadır. Su baskını sonrası temizlik hizmetini siz değerli müşterilerimize sunarak kalitemizi de ortaya koymaktayız.

Ofiste, iş yerlerinde, evlerde ya da atölyelerde yaşanması muhtemel su baskınıolaylarında mekânlar kullanılmaz duruma gelebilirler. Yangın ya da su baskının sebep olacağı zarar, standart temizlik şartlarını aşan büyüklükte bir işlem gerektirir. Bu temizlik hizmetimizi de sizlere sunarken de kalitemizden hiçbir durumda taviz vermemekteyiz.

Ayrıca profesyonel bir kadromuz ve kadromuzun kullandığı teknolojik malzemeler, kaliteli temizleyiciler ile kusursuz bir iş sağlamaktayız.Su baskınının hasarını temizleyebilmek için deneyimli ekibimiz ilk olarak yer incelemesi yaparlar ve su baskının bıraktığı hasara göre temizlik malzemelerinin seçimlerini yaparlar. 

Ayrıca su baskını sonrası temizlik hizmetimizi kısa zaman içinde gerçekleştirerek eski halinden çok daha sağlıklı bir ortam elde etmenizi sağlarız. Su baskınına maruz kalan ofisiniz, iş yeriniz, eviniz ya da atölyeniz kullanılabilir hale getirilerek sizlere teslim edilir.

Ayrıca temizlik bittikten sonra da kesinlikle dezenfekte ürünler kullanarak ilaçlama yapmaktayız. Doğal afet olarak nitelendirdiğimiz bu olayın yaşanması durumunda sizlere temizlik hizmeti sunmanın dışında destek sağlama amaçlı da yanınızda hazır bir şekilde bulunmaktayız.Şunu da belirtmek isteriz ki, böyle bir afetin yaşanmamasını temenni etmekteyiz. Firma olarak sel ya da su baskını sonrası temizlik hizmetimizle depolarınız, eviniz ya da iş yeriniz gibi alanların suyu boşaltılır ve sağlıklı bir ortam oluşturabilmek adına profesyonel ekibimizle hizmet sunmaktayız.

Tüm bunların dışında sizlere piyasa üzerinde bulunan en kaliteli ve en etkili temizlik kimyasal malzemelerini sunuyoruz. Bu sayede kısa sürede üstün verimlilik 

sağlıyoruz. Hizmetinizi hızlı ancak etkili sunarak beğeninizi ve memnuniyetinizi de kazanıyoruz. Başta su baskını sonrasıolmak üzere tüm temizlik hizmetlerimizde sizlere profesyonelliği sunuyoruz. Bizlere ulaşmak istediğinizde sitemizdeki iletişim bilgilerini kullanabilir ve hızlı irtibat kurabilirsiniz.