Menü

HEMEN BİZİ ARAYIN0543 405 61 20

Azra Temizlik - Okul Temizliği
page-banner

HİZMET DETAY - Okul Temizliği

Okul Temizliği

Okul Temizliği

İşinde uzman ve son derece disiplinli bir çalışma sağlayan kadromuz ile eğitim kurumlarıtemizliğini profesyonel bir şekilde gerçekleştirmekteyiz. Bireylerde ve toplumlarda sağlığın korunması ve sürdürülmesi adına gerekli bilgi ve uygulamaların toplanması gerekir. Bilhassa ufak yaştaki çocukların toplu bir şekilde yaşamak zorunda kaldığı okul gibi alanlarda okul temizliği hizmeti almak gerekir.

Bu hizmet aslında büyük derecede önem taşımaktadır. Sağlık kurallarına uyulması insanların sağlığı için bir nevi zorunluluk durumundadır. Nedeni ise, sağlıklı bir ortamın elde edilmesi, mikro organizmaların artması ve kişilere bulaşmasının engellenmesi amaçlandığı içindir. Bu anlamda her alanda kusursuz temizliğe ihtiyaç duyulduğu gibi okullarda da ihtiyaç duyulur.

Önemli olan profesyonel bir ekip ile sağlam bir iş yapılmasıdır.Çocuklarımızın koşup oynadığı, bazen düştüğü bazen kalktığı, neredeyse tüm gününü geçirdiği okulların da temiz olması herkesin isteyeceği bir husustur. Bizler firma olarak bu ihtiyacın farkındayız ve en kaliteli şekilde de okul temizliği hizmetini gerçekleştireceğimizi belirtmek isteriz. İşinde uzman vasfı edinmiş, gerekli olan tüm eğitimleri almış, yaptığı iş hakkında tüm bilgi ve beceriye sahip, profesyonel iş anlayışı ile çalışan ekibimiz ile her türlü temizlik ihtiyacınızı karşılayabiliriz.

Piyasada bulunan en etkili ve en kaliteli temizlik kimyasal ürünlerini kullanarak sizlere çok daha kusursuz bir hizmet sunabiliyoruz. Bu anlamda son teknoloji ile donanmış makinelerimizden de yardım alarak kaliteli iş ve hizmet sağlıyoruz.

Okul gibi alanlarda çocuklar koşar, eğlenir, öğrenir, büyür, yemek yer… Kısacası her türlü faaliyeti gösterir. Bu yüzden bilhassa çocukların sağlığını düşündüğümüzden dolayı okul temizliğine çok dikkat ederiz. İşimizi yaparken kesinlikle ve hiçbir durumda taviz vermeyiz. 

Edindiğimiz tecrübe, deneyim ve başarıyı da profesyonelliğimize borçluyuz. Aynı profesyonelliği ve bilgi birikimini de çalışanlarımıza aktararak sizlere kusursuz ve mükemmel bir hizmet sunmaktayız. Sizlerin sunduğumuz hizmetten memnun kalması bizler için adeta bir gurur kaynağıdır. Temizlik işini bitirdikten sonra sizlerin kullanımına hazır halde teslim ediyoruz ve böylece beğeninizi kazanıyoruz. Bu sayede bir sonraki temizlik ihtiyacı duymanız esnasında bizleri tekrar tercih edeceğinizi garanti ediyoruz.