Menü

HEMEN BİZİ ARAYIN0543 405 61 20

Azra Temizlik - Kongre Ve Stand Temizliği
page-banner

HİZMET DETAY - Kongre Ve Stand Temizliği

Kongre Ve Stand Temizliği

Kongre Ve Stand Temizliği

Fuarların ve stantların temizliği 2 aşamalı şekilde gerçekleşmektedir. Bu aşamalardan ilkolanı, kongre ya da stant ziyarete açılmadan bir önceki gece standın genel olarak temizlenmesi gerekir. Böylece sabah erken saatte kongre açılış saatine hazır şekilde bulunur. Ancak şunu da belirtmek isteriz ki, gece yapılan kongre ve stand temizliği sabaha doğru klima ve havalandırma sistemlerinin devreye girmesi sonucunda bilhassa aşırı toza maruz kaldığından etkisini yitirecektir.

 

Bu nedenle de sabah açılıştan hemen önce son bir kez gözden geçirilerek temizlik tamamlanmalıdır. Bir önceki gün yapılan temizlikte genel bakımdan masa, banko, sandalye ve vitrin temizliği, tavan ve duvarların temizliği, zeminin temizliği ve cam temizliği hizmetinin ayrıntılı bir şekilde gerçekleştirilmesi gerekir.İkinci aşama ise, kongre açıldıktan hemen sonra temizlik elemanı temini ile kongre devam ettiği süre boyunca kongre ve stant temizliği hizmetinin sağlıklı ve özenli şekilde yürütülmesini sağlamaktır.

 

Kongre temizliğinde bütün ekip ve donanımlar firmamız tarafından karşılanmaktadır. Firma olarak verdiğimiz bu temizlik hizmetinde koşulsuz şekilde üstün müşteri memnuniyeti sağlamaktayız ve siz değerli müşterilerimizin beğenisini ve memnuniyetini kazanacağımızın garantisini verebiliyoruz. Stand temizliğinde uzman ve eğitimli ekibimiz ile faaliyet göstermekteyiz.

 

Kongre öncesi sergilenecek olan bütün ürün ve malzemelerin silme işlemi gerçekleşir. Üzerlerinde toz bırakılmamasına dikkat edilir. Eğer varsa depo alanlarının da temizliğini gerçekleştirebiliriz. Stantların kurulumu sonrasında oluşan montaj çöpleri toplanılarak ortadan kaldırılır.Bütün cam ve parlak yüzeylerin temizliğini kusursuz bir şekilde gerçekleştirmekteyiz. Ayrıca kongre ve stant temizliğinde en sık talep edilen iş, halıların kuru köpük ile yıkanıp temizlenmesidir.

 

Buna benzer tüm hizmetlerimizi kusursuz bir şekilde sergiledikten sonra kısa zaman içerisinde kullanıma hazır hale getirmekteyiz. Fuar sırasında her gün için ziyaret saatinden önce sunulan tüm ürünlerin, oturma alanlarının ve zeminlerin detaylı şekilde temizliği gerçekleştirilir. Böylece stantlar hazır konuma gelir. İkram esnasında oluşan ya da yerlere atılan çöplerin de toplanması gerekir elbette. Kısacası sizlerin tüm temizlik ihtiyaçlarını profesyonel iş anlayışımızla karşılamaktayız. Memnun kalmanız için her türlü tedarik de sağlanmaktadır.