Menü

HEMEN BİZİ ARAYIN0543 405 61 20

Azra Temizlik - İş Yeri Temizliği
page-banner

HİZMET DETAY - İş Yeri Temizliği

İş Yeri Temizliği

İş Yeri Temizliği

Personelleri ve gün içinde yapılan giriş çıkışlarla oldukça yoğun ve kalabalık alanlardan birisidir. Bu yüzden de bakteri ve mikrop dağılımı konusunda son derece fazla risk oluşturan iş yeri gibi alanların gereken şekilde temizlik ve düzene oturtulması gerekir. Bu noktada devreye biz giriyoruz ve sizlere iş yeri temizliğihizmetimizi gönül rahatlığı ile sunuyoruz. 

 

Hizmeti sağlayan firmamız, personellerin motive edilmesi ve müşterilerde de güzel bir etki yaratmak adına son derece önem taşıyan bu temizlik işinde üstün standartlı bir hizmet desteği sağlar. Sektörde bulunan tüm firmalar arasından uzun yıllar boyu faaliyet gösteren ve her geçen gün gelişme kaydedip büyüyerek kendi alanının önde gelen markaları arasındayız.

 

Hem kullandığımız metotlar hem de eğitimli ve deneyimli personellerimiz ile tüm hizmetlerimizi başarı ile sonuçlandırmaktayız. Özenli, detaylı ve hassas çalışma sağlayarak da sizlerin tercih önceliğinde bulunuyoruz.

 

Bizler için zaman son derece önemlidir. İş gücümüzün kaybına hiçbir durumda taviz vermemekle birlikte profesyonel ekibimizle kusursuz temizlik hizmeti sağlamaktayız. İş yeri temizliği hizmetimizi en kısa sürede tamamlayarak zaman kaybına da sebep olmuyoruz. Temizlik işini üstlendiğimiz iş yerlerini hizmeti sunmadan önce inceliyoruz ve ufak bir ön hazırlık yaparak disiplinli ve kontrollü bir işe imza atıyoruz. Bu işi yapan tüm firmalar arasından kusursuz hizmet anlayışımızla farkımızı ortaya koyuyoruz.

 

İş yeri içerisinde bulunan elektronik cihaz, mobilya, tuvalet, aksesuar ve bütün detayların temizliği ile özel olarak ilgilenen, kendilerine verilen süre içerisinde beklentiyi en üst düzeyde karşılayan, en kaliteli kimyasal temizleyicileri kullanarak mikrop ve kirden eser bırakmayan personellerimiz ile kusursuz bir temizliğe adımızı yazdırıyoruz.Bu hizmet içerisinde geniş bir müşteri alanına sahip olmaktayız. Güler yüzle hizmet anlayışı ve sunduğumuz hizmetin kalitesine rağmen müşterilerimizin taleplerine göre cazip ve ekonomik fiyatlarımızı da sunuyoruz.

 

İş yeri temizliği hizmetinde çığır açan ve üstün müşteri memnuniyeti elde eden bir firma olduğumuzu da belirtmek isteriz. İhmale ya da boş vermişliğe kesinlikle tahammül etmeyiz. Mükemmel hizmet anlayışımız ile profesyonel şekilde sizlere faaliyetlerimizi sunmaktayız.