Menü

HEMEN BİZİ ARAYIN0543 405 61 20

Azra Temizlik - İnşaat Sonrası Temizlik
page-banner

HİZMET DETAY - İnşaat Sonrası Temizlik

İnşaat Sonrası Temizlik

İnşaat Sonrası Temizlik

Yeni bir mekana taşınmadan önce inşaat sonrası temizlik işlerinde zaman kaybı vekullanılan malzeme ve deterjan yanlışlarından doğabilecek hasarları engellemek adına profesyonel ekibimiz ile sizlere en iyi hizmeti sunmaktayız. Bu temizlik hizmetimiz, siz değerli müşterilerimizin istediği ve hayalini kurduğu alanı sağlamak amacı ile sunduğumuz temizlik hizmetlerinden yalnızca bir tanesidir.

 

Temizlik unsuru, yaptığımız işin ilk aşamasında bulunur ve bu unsuru kusursuz bir şekilde gerçekleştirmeden işimizi kesinlikle sizlere teslim etmeyiz. Önceden hiç oturulmamış bir ortamın temizliğinde ya da tadilat yapılmış bir ortamın temizliği yapılırken kesinlikle doğru ve sağlıklı metotların uygulanması gerekir.

 

Temizlik sırasında kullandığımız tüm temizlik kimyasalları ve ürünlerimiz TSE standartlarına uygundur. Ayrıca uygulandığı yüzey ya da kumaş üzerinde temizlik sırasında herhangi bir hasar bırakmaz Hassas yüzeyler üzerinde güvenle kullanabileceğimiz ürünlere sahip olmaktayız. İnşaat sonrası temizlik hizmetimiz aslında en sık talep edilen hizmetlerimizden biridir.

 

Yeni inşaatı bitmiş bir ev sahibi oldunuz ya da mevcut evinizin içinde büyük çaplı bir tadilat yaptırdığınızı varsayalım. Bu durumda bizlere gönül rahatlığı ile güvenebilirsiniz ve profesyonel bir hizmet alabilirsiniz. Böyle ortamlarda harç kalıntıları ve molozlar çoğunluktadır. Tabi parkelerde ve fayanslarda oluşan kireç kalıntıları, alçı ve sıvaları da detaylı bir şekilde temizlemekteyiz. 

 

Ayrıca şunu da belirtmek isteriz ki, inşaat sonrası temizlik hizmetimizde en sık talep edilen bir diğer işlem de camlardaki bantlardır. Boya ve harçlar özel kimyasal temizlik ilaçlarımız ile yumuşatılarak cama uyumlu bir kazıyıcı yardımı ile çıkartılmasını sağlamaktayız. Tabi zeminler üzerinde bulunan harç kalıntılarını, alçıları ya da boyaları da unutmamak gerekir.

 

Bu kalıntıları da yine özel kimyasal ürünlerimiz ile önce yumuşatıyoruz daha sonra da noktasal olmak üzere kazıyıcı ve diğer donanımlarımızı kullanarak temizliği gerçekleştiriyoruz. İster dayalı döşeli ev olsun ister inşaat durumunda ev olsun hiç fark etmez. Her evin mutlaka sağlıklı şekilde yapılması gereken temizlik alanlarından biri de lavabo ve tuvaletlerdir.Bu gibi alanlarda son derece sağlıklı koşulları dikkate almak gerekir. Fayansları uygun temizlik kimyasalları uygulayarak temizlemekteyiz.