Menü

HEMEN BİZİ ARAYIN0543 405 61 20

Azra Temizlik - Hastane Temizliği
page-banner

HİZMET DETAY - Hastane Temizliği

Hastane Temizliği

Hastane Temizliği

Tedavi ve şifa için her insanın sürekli gittiği alanlar olmakla birlikte aynı zamanda bakteri vemikropların da sıklıkla bulunduğu alanlar arasında en baştadır hastaneler. Sağlıklı ve temiz bir ortam için dikkat edilmesi gereken alanların en başında olan hastanelerin temizliğinin de aynı titizlikle yapılması gerekir. Hastane temizliği hizmeti sunan firmamız da tüm bu hususların farkında ve bilincindedir. Hem hasta personelleri hem hastalar hem de hasta yakınları muhtemel salgın ve zararlı mikroplardan korunabilmesi için üstün etki sağlayan malzemelerimizi kullanmaktayız.

Bununla birlikte bakterilere maruz kalmayacağınız şekilde hastane hijyenini sağlamaktayız. İşinde uzman ve eğitimli ekibimizle sizlere bu hizmetimizi 

sunmaktan ayrıca övünç duyuyoruz.Firma olarak hastane temizliği hizmetini sunarken daima disiplinli iş anlayışı, çalışma hırsı ve üstün kaliteyi ön planda tutuyoruz. Kesinlikle hata ve ihmal kabul etmeyen iş anlayışımızla sizlere kusursuz hizmet sunma çabasındayız. Salgın ve hastalık hususunda oldukça fazla risk taşıyan böyle alanların her noktasını detaylıca temizlemekteyiz.

Ekibimizde ayrı ayrı ilgilenmekte ve gereken tüm teknolojik makineleri de kullanmaktayız. Ayrıca kullandığımız kaliteli temizlik kimyasalları ile her ortam için çeşitli temizlik çözümleri geliştirmekteyiz. Üstün temizlik ve dezenfektasyonu sağladığımız alanları da sizlere mükemmel şekilde sunmaktayız. Bina içi, poliklinik, laboratuvar, klinik, tuvalet ve ameliyathane gibi tüm bölümleri genel özelliklerine ve hassasiyetlerine göre özenli bir şekilde temizlemekteyiz

Eğitimli ekibimiz ise, daima müşterilerimize karşı güler yüzlü ve disiplinli çalışma göstermiştir. Bu sayede yaptığımız her işte ve her alanda memnuniyet elde etmekteyiz. Aynı şekilde hastane temizliği hizmetimizde de durum bu şekildedir. Oldukça büyük binalardan meydana gelen ve çok fazla detayı içerisinde barındırmakla birlikte sağlıklı ortamın sağlanması için elimizden ne geliyorsa yapmaktayız.

Tertipli bir şekilde temizlik yaparak her türlü zorluğa göğüs gerebilecek kapasiteye ve yeterliliğe de sahip olmaktayız. Firmamızın personel kadrosunda bulunan çalışanlarımızı da özenle seçerek sunduğu performansı değerlendirmekteyiz. Kullanılan malzemelerimizin tamamını insan ve çevre sağlığına herhangi bir zararı olmayan, birinci sınıf, modern yöntemlerle kalitesini ve farkını ortaya koyan markalardan tercih etmekteyiz.