Menü

HEMEN BİZİ ARAYIN0543 405 61 20

Azra Temizlik - Halı Ve Koltuk Yıkama
page-banner

HİZMET DETAY - Halı Ve Koltuk Yıkama

Halı Ve Koltuk Yıkama

Halı Ve Koltuk Yıkama

Halı yıkama denilen sektör bilhassa son zamanlarda oldukça hızlı gelişme kaydetmiştir. Bu gelişmenin yanında farklı özellikte ve farklı türde halıların hızlı bir şekilde yıkanması ve kurutulması da zorunlu hale gelmiştir. Yani halı ve koltuk yıkama temizliği sanıldığı kadar kolay bir işlem değildir. Bütün halılar esas alındığında en hızlı ve en güvenli hizmet veren firmaların başında geliyoruz. Ayrıca mevcut uygulamalarımızda çoğunlukla ovma makineleri ile halı yıkama işlemleri gerçekleştirilmektedir.

Bu yöntemde yıkama işlemlerinde halılar kesinlikle zarar görmez. Tabi aynı şekilde halıların kurutulmasında da sağlıklı olmayan bazı uygulamalar bulunuyor. Firmamızın temizlik sistemleri ve makinelerinde ki deneyimi ışında tam otomatik halı yıkama ve de kurutma makinesi geliştirilerek imal edilmiştir

Kullandığımız malzemeler son teknolojiye sahip olmasının dışında tam otomatik ve profesyonel makinelerdir. Yeni olan üretim teknolojilerini takip ederek çok daha kaliteli ve çok daha verimli sonuçlar çıkarabiliyoruz. Halı ve koltuk yıkamatemizliği teknik bakımdan çeşitlilik gösterebilir ve bu anlamda da oldukça önemlidir. Ayrıca firma olarak halıların genellikle yıkanmayan ya da gözden kaçan arka kısımlarının da yıkamasını gerçekleştiriyoruz. 

Atık şeklinde dışarıya atılan vakum ünitelerinde sıcak havayı sisteme geri kazandırıyoruz ve böylece halıların kurutma işlemlerinde kullanabiliyoruz. Bu sayede hem üstün teknolojiden yararlanmış oluyoruz hem de verimli ve başarılı bir yıkama hizmeti vermiş oluyoruz. Tabi sizlerin de çok daha uzun ömürlü ve çok daha verimli kullanmanızı sağlıyoruz.

Son zamanlarda halı ve koltuk yıkama temizliği işleri oldukça önemli ve büyük bir gelişme kaydetmiştir. Ayrıca sektör olarak da büyüme göstermiştir. Halı yıkama işlemlerini yaparken halılarınızın nemli kalmasına asla izin vermiyoruz. Sağlam bir kurutma sisteminden geçirerek halılarınızı tertemiz bir şekilde sizlere teslim ediyoruz. Daha önce de belirttiğimiz gibi halı ya da koltuk gibi yıkama işlemlerinde kullandığımız makineler üstün özelliklere sahip makinelerdir. Son teknolojiye sahip makineleri seçmemizde ki en büyük faktör siz değerli müşterilerimizsiniz. Yani sizlerin memnuniyetini ve beğenisini kazanabilmek adına her türlü önlemi almaktayız ve işimizin gerekliliklerini en iyi şekilde yerine getirmekteyiz.