Menü

HEMEN BİZİ ARAYIN0543 405 61 20

Azra Temizlik - Fabrika Temizliği
page-banner

HİZMET DETAY - Fabrika Temizliği

Fabrika Temizliği

Fabrika Temizliği

Dikkatli bir şekilde üzerinde durulması, herhangi bir iş yerinin ürün imal edilmesine vekaliteli hizmet üretmesine yardımcı olacak olan unsurlardan bir diğeri de fabrika temizliğidir. Bu temizlik hizmetin, bireysel olarak yapılması yerine iş yerinin temizliğini profesyonel bir deneyime sahip olan uzman kişilere emanet etmesi itibarlı iş hayatında da kabul edilmiş bir faaliyettir.

Fabrikanın bağlı bulunduğu sektöre ve ilgili olduğu iş alanına yönelik olarak temizlik ihtiyacının belirlenmesi, bu arada sıklıkla kullanılacak olan temizlik 

donanım ve malzemelerini de barındıracak şekilde prosedürlerin ortaya çıkarılması ve bu prosedür eğitimlerinin de temizlik elemanlarına verilmesi gerekir.

Her türde iş yapan fabrikaya özel olarak ortaya çıkarılan iş akış tabloları ile fabrikanın en yüksek hijyen seviyesinde olmasını sağlamaktayız. Fabrika temizliği esnasında temizlik elemanlarımız, fabrikanın çalışma ortamına uyumlu ve şirketçe kabul edilmiş olan uygun iş kıyafetlerini de giymektedir.

Üretim alanı girişlerinde de yine sektöre uyumlu olarak kullanılması gereken koruyucu donanımlarını takmalı ve gereken tüm önlemlerini de almaktadır. Bu temizlik hizmetimiz, sağlıklı ürün imal etmede de kritik değerde olmaktadır. Bilhassa yemek, gıda ya da ilaç sanayisinde fabrikanın temizliği oldukça önemli bir husustur. 

Temizlik firmalarının arasında önde gelenlerden biri olarak, her sektöre göre fabrikaların temizlik işini detaylı, deneyimli ve tecrübeli bir şekilde gerçekleştirmekteyiz. Ayrıca fabrika yöneticilerinin temizlik firmamızın yöneticileri ile karşılıklı ve düzenli şekilde toplantılar gerçekleştirmektedir. Bu sayede sağlıklı bir anlaşmaya varılmaktadır.

Bu işi yapan bir firma olarak temizlik işlerinin paralelinde alanda yaptığımız temizlik faaliyetlerini ve daha sonra yapılan kontrolleri tablolara işlemeli ve gözüken bir yere de asmalıyız. Bunun dışında firmamız, sektöre uyumlu olarak belirlenmiş olan bütün temizlik maddelerini, malzemelerini ve formüllerini TSE damgalı hale getirmektedir.

Bu sayede çevre, insan ve hayvan sağlığına zararlı olmayan ve doğa üzerinde çözülebilen maddeler olduğu kanıtlanmış olmaktadır. Fabrika temizliği için firma seçerken sizlere tavsiyemiz, geniş referans listesi bulunan firmaları tercih etmeniz olacaktır. Bu sayede bizleri de incelemiş olursunuz ve ekonomik fiyat politikalarımızdan da yararlanmış olursunuz. Ayrıca firmamız kaliteli uygulamalar yaparak yüksek seviyede müşteri memnuniyeti elde etmektedir.