Menü

HEMEN BİZİ ARAYIN0543 405 61 20

Azra Temizlik - Ev Temizliği
page-banner

HİZMET DETAY - Ev Temizliği

Ev Temizliği

Ev Temizliği

Sektörde bulunan temizlik firmaları arasında modern kuruluş donanımı, hizmet kapsamı veprofesyonel ekibi ile daima öne çıkan bir firma olmaktayız. Tadilat ya da inşaatı biten evlerin dışında eşyalarla döşeli ve kullanılan evler içinde ev temizliği hizmetimizi sunmaktayız. 

Temizlik desteğini daima sizlere en iyi şekilde sağlayan bir firma olarak kapsamlı, hızlı, kusursuz ve ekonomik hizmet çözümlerine imza atmaktayız. Temizlik hizmeti sağlanacak olan alanın büyüklüğüne ya da gereksinime göre malzeme ve personel sayımızı belirlemekteyiz. Banyo, tuvalet, oda, salon ve mutfaklarınızın kusursuz bir şekilde temizliği sağlayarak sizlerin kullanımına hazır hale getirmekteyiz.

Piyasada çokça bulunan gündelikçi temizlik elemanlarının sağladığı hizmetten çok daha detaylı ve çok daha fazla kaliteli bir hizmet sağlamaktayız.

İnsan ve çevre sağlığına herhangi bir zararı olmayan kimyasalların sayesinde eşyalarınızı ilk gün ki halinden çok daha temiz ve kaliteli bir görünüme kavuşturmaktayız. Hijyen bizim için olmazsa olmaz kurallardan biridir. Bunu sağlayan buharlı temizlik aletleri ve piyasa üzerindeki en iddialı, en kaliteli malzemeleri kullanmamızdır.

Ev temizliği hizmetimizi sizlere her şey dahil hizmetlerimiz ile sunulmaktadır. Sizlerle ilk başta belirlediğimiz fiyattan sonra ekstradan herhangi bir talepte bulunmamaktayız. Sektörümüzde bulunan ve hem meslektaşlarımız hem de rakiplerimiz olan temizlik firmaları arasında hizmet kalitemiz ve son derece önem verdiğimiz iş disiplinimiz ile ayrıcalıklı bir konumdayız. Müşteri memnuniyetimizden hiçbir durumda taviz vermemekteyiz. Memnuniyet elde edebilmek için 

var gücümüzle çalışmaktayız.

Her detayı ve her ayrıntıyı düşünüp eksiksiz ve sağlam bir hizmet desteği sağlıyoruz. Yangın ya da su baskını gibi feci vaziyetlerde, taşınma işlemlerinizin öncesi ve sonrasında, her tip ve boyutta bulunan evlerinizin temizlik ihtiyacını karşılamaktayız. Başta ev temizliği hizmetimiz olmak üzere tüm ihtiyaç duyulan alanlarda da bizden yardım alabilirsiniz. Ekip halinde hizmet vermemizle beraber ihtiyaca göre de ekibimizin kişi sayısını belirlemekteyiz. Gerekli olan 

bütün malzemelerimizi de bizzat firmamız temin etmektedir. Sizlerden ekstra herhangi bir talepte kesinlikle bulunmamaktayız.

Aslında şu bir gerçek ki, temizlik firmaları olarak ilk bakışta pahalı hizmet sağlayan bir kuruluş gibi gözükmekteyiz. Ancak sonucu gördüğünüzde 

yaptığınız ödemenin hiç de boşa gitmemiş olduğuna kanaat getireceksiniz.