Menü

HEMEN BİZİ ARAYIN0543 405 61 20

Azra Temizlik - Dış Cephe Temizliği
page-banner

HİZMET DETAY - Dış Cephe Temizliği

Dış Cephe Temizliği

Dış Cephe Temizliği

Temizlik hizmetleri arasında belki de en çok uzmanlık vasfı gerektiren temizlik türü bu olsa gerek. Dış cephe temizliği hizmetinde cephe yüzeyi çeşidine göre değerlendirilip yapılmalıdır. Yani paksiding, metal ya da taş gibi birbirlerinden oldukça farklı yüzeylerin temizlik esnasında kullanılan kimyasalları da türlerine göre özeldir. Firma olarak temizlik hizmetlerimizde kullandığımız tüm kimyasallar kesinlikle TSE belgeli olan ürünlerdir. 

Kimyasal temizleyicilerimizi seçerken kaliteli ve etkili olmalarına son derece dikkat ediyoruz. Ayrıca kalite olmalarını isterken uygulandığı yüzeye de herhangi bir zarar vermemesi için özen gösteriyoruz. Çünkü biliyoruz ki, yanlış zemine yanlış ürün ya da kalitesiz ürün seçtiğimizde sonucu son derece olumsuz olacak ve geçici bir hizmet sağlamış olacağız.Bu duruma neden olmamak için ve siz değerli müşterilerimizi de mağdur etmemek için ürünlerimizin etkili olmalarına ve kalıcı çözümler üretmelerine dikkat etmekteyiz.

Dış cephe temizliği hizmetimizi gerçekleştirirken yüzeyleri de korozyona karşı korumaktayız. Deneyimlerimiz doğrultusunda da şunu söyleyebiliriz ki, dış cephelerinizin temizliğini bir yıl içerisinde en az iki kez yaptırmalısınız. Böylece binanızın korozyona karşı direncini artırmış olursunuz. Bilinçli ve dikkatli yapılan temizliklerde her türlü kire ya da toza karşı maksimum direnç sağlanmış olur. Tabi var olan estetik görünüme de herhangi bir zarar verilmeden korunmalıdır.

Hizmetlerimiz içerisinde bulunan bir diğer önemli nokta da, bu temizlik hizmetini sağlarken hem sizlerin hem alanın hem de personellerimizin güvenliğini sağlamamızdır.

Yani iş güvenliği üst seviyede tutarak yaşanması muhtemel sorunları ortadan kaldırmaktayız. Böylece siz değerli müşterilerimizin de güvenini kazanmaktayız.Hem fonksiyonel kullanım özelliği hem de görünümü ile günümüz koşullarında bina cephesi olarak en sık tercih edilen yüzeyler, cam yüzeylerdir. Dış cephe temizliğinde de oldukça kolay ve pratik şekilde temizlenen yüzeyler olmaktadır.

Ayrıca sunduğu kalite ve sergilediği estetik görünüm ile göz doldurmaktadır. Fakat zaman geçtikçe edinilen yeni görüntüleri ile insanlar üzerinde oldukça itici ve olumsuz bir etki bırakırlar. Asit yağmuru, egzoz dumanı ya da rüzgâr gibi dış etkenlerin temas etmesi ile yüzey hızlı bir şekilde kirlenir ve lekelenir. Bunun sonucunda da belirli aralıklarla