Menü

HEMEN BİZİ ARAYIN0543 405 61 20

Azra Temizlik - Süper Temizlik Nasıl Çalışır

HABER DETAY

Süper Temizlik Nasıl Çalışır

Süper Temizlik Nasıl Çalışır

Tarih: 12 Ocak 2018,

Süper Temizlik 

Temizlik Şirketleri son yıllarda başta çalışan ev hanımları olmak üzere bir çok bayan ya da erkek tarafından tercih edilmektedir.

Hiç bir çalışan bayan, yoğun geçen bir günde, iş temposunun sonunda eve gelip temizlik yapmak istemez. İşte tam da bu noktada Süper Temizlik olarak biz devreye girmekteyiz. Başta yaşam alanlarınız olan evlerin temizliği, ihtiyaç halinde de bir çok temizlik hizmeti ile sizlere profesyonel olarak hizmet veriyoruz.

Süper Temizlik Nasıl Çalışır

İstanbul Anadolu Yakasında bulunan Süper Temizlik tüm temizlik ihtiyaçlarına hizmet vermektededir.

Temizlik Fiyatı belirlenirken; Evinizin kaç m2 olduğu, eşyalı ya da eşyasız olması gibi bir çok sebeple temizlik fiyatları belirlenmektedir.

SüperTemizlik Hizmetlerimiz

Ev Temizliği

Firmamızda ev temizliği iki şekilde yapılmaktadır. Bunlar :

 • Malzemeli Ev Temizliği
 • Malzemesiz Ev Temizliği

olmak üzere yapılmaktadır.

Malzemeli ev temizliği yapılırken temizlik işleminde kullanılacak malzemeler bizim tarafımızdan getirilmektedir. Kullandığımız tüm ürünler yüksek kalitede ve bizim tarafımızdan uzun yıllardır test edilip onaylanmış ürünlerdir.

Malzemesiz ev temizliği yapılırken personelimiz yanlarında sadece elektrik süpürgesi getirmektedir. Temizlik malzemeleri sizin tarafınızdan temin edilmektedir.

Ev Temizlik Fiyatları 2018 Yılı

 • 1 kişi malzemeler hariç genellikle yardımcı bayan hizmetlerinde  :170 + KDV TL
 • 1 kişi malzemeler dahil bay bayan farketmez ev temizliklerinde  : 200 + KDV TL
 • 2 kişi malzemeler hariç bayan hizmetlerinde  : 300 + KDV  TL,  Malzemeler dahil: 350 TL
 • 3 kişi malzeme hariç yardımcı bayan : 430 + kdv  TL,  Malzemeler dahil : 550 + kdv TL
 • 1 kişi cam temizlik personeli malzemeli günlük : 300 TL

Ev temizlik fiyatları belirlenirken firmamızın başlıca kriteri çalışacak personel sayıdır. Yukarıda ayrıntılarını verdiğimiz fiyatlar İstanbul anadolu Yakası için geçerli fiyatlardır. Ancak evinizin durumu ve kaç kişilik personel yollanması gerektiği ile ilgili son karar bize ulaşmanızın ardından verilmektedir.

Ev Temizliği Nasıl Yapılıyor ?

Öncelikle sizin istediğiniz alanlar sizin istediğiniz şekilde temizlenmektedir. Önemli olan mutlak müşteri memnuniyetini yakalayabilmektir. Bizler müşterilerimizle uzun vadeli ilişkiler kurmak istiyoruz. Hizmet verdiğimiz tüm müşterilerimizin yeni müşteriler getirmesini amaçlamaktayız. Çünkü bize göre bir temizlik firması nın kalitesi müşteri yorumlarında gizlidir. Temizlik işlemi yapılırken aşağıda bahsettiğimiz işlemler standart olarak yapılsa da önemli olan sizin isteklerinizin yerine getirilmesidir.

Odaların Temizliği :

 • Görünen alanların temizliği
 • Halı veya kuru zeminlerin süpürülmesi, silinmesi
 • Koltuk ve sandalyelerin tozunun alınması, silinmesi, temizlenmesi ( İsteğe göre koltuk ya da halı yıkama işlemi yapılabilmektedir. )
 • Tablo, obje gibi süs eşyalarının tozunun alınması, temizlenmesi
 • Ortalığın derlenip toparlanması
 • Camların temizlenmesi
 • Kapı ve pervazlarının temizlenmesi
 • Pencerelerin plastik ya da ağaç kısımlarının temizlenmesi

 

inşaat Sonrası Genel Temizlik

İnşaat sonrası temizlikler son yıllarda en çok yaptığımız temizlik hizmetlerindendir.

Nasıl yapılır: Randevulaştığımız gün ve saatte ekiplerimiz bildirdiğiniz lokasyonda olur bulunan mekanın temizliğe hazırlanması işlerine başlarlar sonraki işlem iş planı ve sıralama işlerinin belirlenip öncelikli yapılacak işlerin bir listesi çıkartılıp kaba pislik var mı varsa bunların toparlanıp çöpe atılması cam ve cam önlerinin kontrolü yapıldıktan sonra iş güvenliği kriterleri dikkate alınarak camların temizliği ile evinizde inşaat sonrası temizlik işine start verilir cam temizliği işleri ile birlikte duvarların tozunun alınması mutfak dolapları ve Lavabo ile temizlik işlerine devam edilir cam temizliği dolaplar duvarlar lavabo temizlikleri ve toz alma işlerinin bitimini mütakip  zemin temizliği işine başlanır zeminler önce süpürülüp sonra ıslak kuru makinalar ile yıkama yapılır son olarak kuru bezler ile zemin bir güzel kurulanır eviniz kullanıma hazır hale getirilir..


OKUNMA SAYISI: 577